Tutaj powinien być opis

Wyjazd na mecz piłki siatkowej AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów.

   Na zaproszenie Dziekana Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, skierowanego do dyrektorów techników współpracujących z Wydziałem, pani dyrektor Marzena Chodkowska i pan wicedyrektor Piotr Praczukowski w niedzielę, 06.03.2016r., udali się do Warszawy na Torwar na mecz piłki siatkowej pomiędzy AZS Politechnika Warszawska a Asseco Resovia Rzeszów.

Celem spotkania było zacieśnienie współpracy pomiędzy Wydziałem Samochodów i Maszyn Roboczych a technikami z Warszawy, Mińska Mazowieckiego, Żuromina i Ciechanowa oraz podjęcie starań aby więcej absolwentów techników trafiało na Politechnikę Warszawską. Spotkanie nie miało sztywnego charakteru, o czym świadczy miejsce i impreza towarzysząca spotkaniu. Wśród elitarnej grupy techników wyróżnionych przez Politechnikę Warszawską jest nasze, Technikum nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie.

Główną atrakcją spotkania był mecz piłki siatkowej pomiędzy klubem reprezentującym Politechnikę – AZS Politechnika Warszawska a zespołem Asseco Resovia Rzeszów. Oba kluby grały w swoich najmocniejszych składach. W obu zespołach roiło się od gwiazd. Mecz był emocjonujący. Kluby kibica dopingowały swoje drużyny. My, dyrektorzy techników, trzymaliśmy kciuki za AZS Politechnikę Warszawską. Niestety, po blisko dwugodzinnym meczu AZS uległ Asseco 1:3.

Na zakończenie, pani dyrektor Marzena Chodkowska, ponowiła zaproszenie skierowane do władz Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej na V Turniej Piłki Siatkowej „Staszic Cup” o puchar Starosty Ciechanowskiego, który odbędzie się 18 marca. Są duże szanse, aby przedstawiciel władz Wydziału pojawił się na turnieju.

Poniżej fotorelacja ze spotkania.

P.Praczukowski

dodała admin