Kółko motocyklowe

06 marca 2017 19:29 | Kółko motocyklowe

WYCIECZKA DO MUZEUM MOTORYZACJI I TECHNIKI ORAZ NA WYSTAWĘ MOTO EXPO POLSKA 2017

  W dniu 03 marca 2017 r. 44 uczniów z klasy: 1TS, 2TS, 3TS, 3TM, 2RR, 2WZ1, 2WZ2, 1MS wraz z opiekunami uczestniczyli w zorganizowanej szkolnej wycieczce na Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów Moto Expo Polska 2017 w Warszawie.

W drodze do Warszawy zwiedziliśmy Muzeum Techniki i Motoryzacji w Otrębusach. Pan przewodnik zapoznał nas z  historią eksponowanych pojazdów. Oglądaliśmy zabytkowe auta i motocykle, począwszy od najstarszych po te z naszej epoki, m.in. Desoto, Volvo Lecha Wałęsy, limuzynę Edwarda Gierka, Pierwsze Papa Mobile, czarną wołgę, Polonez Atu, Fiat 125 p kabriolet i inne. Oglądaliśmy również galerię przedmiotów codziennego użytku z czasów PRL, zabytkowe rowery,  kolekcję starych radioodbiorników.

 Po wizycie w muzeum udaliśmy się na  pokaz  nowości technicznych wystawionych na Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów Moto Expo Polska 2017 w Warszawie. Odwiedziliśmy w pierwszej kolejności stoisko Yamahy, patrona  klasy 3TS naszej szkoły a następnie inne ekspozycje. Wszyscy wystawcy postarali się zarówno o największą ilość sprzętu jak i jej niezwykłą atrakcyjność. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem oglądając poszczególne egzemplarze. Było, co oglądać.

W drodze powrotnej zjedliśmy posiłek w MacDonald.

Około godz.17:30 byliśmy w Ciechanowie.

Poniżej zdjęcia z udanej wycieczki.

Kierownik wycieczki

Jan Wójcik

Przeczytano: 716 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia:

wiarygodna_szkoła_ stopka