FINAŁ MAZOWIECKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

 

W dniu 02 czerwca 2016 r. odbył się Finał Mazowiecki XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych na terenie Automobilklubu Polski w Warszawie. W finale udział wzięło 11 drużyn z województwa mazowieckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

-   Marcin CHOJNOWSKI z klasy 3TS,

-   Jakub BURKACKI z klasy 2TS,

-   Wiktor WASILEWSKI z klasy 2TS.

Opiekunem drużyny był pan Jan WÓJCIK.

O godz. 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie zawodów a następnie odprawa techniczna z opiekunami drużyn. Wylosowaliśmy piąty numer.

Według ustalonego harmonogramu odbyły się następujące konkurencje:

  1. Jazda sprawnościowa motorowerem,
  2. Jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”,
  3. Sprawdzian z umiejętności przygotowania pojazdu do jazdy,
  4. Sprawdzian z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
  5. Pisanie testów z przepisów ruchu drogowego i z historii polskiej motoryzacji.

Zajęliśmy 10 miejsce. Nasi zawodnicy najlepiej wypadli ze sprawdzianu z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (3 miejsce). Drużynę do tej konkurencji przygotował pan  Jacek ZAWIŚLIŃSKI, za co mu bardzo dziękujemy.

O godz. 16.00 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów oraz uroczyste zakończenie turnieju. Ok. godz. 18.30 byliśmy w Ciechanowie.

            Opiekun

dodała admin

Poniżej zdjęcia z zawodów.

 

Opublikowano: 14 czerwca 2016 18:00

Kategoria: Kółko motocyklowe

Zdjęcia:

Wyświetleń: 917

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony