FINAŁ MAZOWIECKI XX OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU MOTORYZACYJNEGO

W dniu 02 czerwca 2016 r. odbył się Finał Mazowiecki XX Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych na terenie Automobilklubu Polski w Warszawie. W finale udział wzięło 11 drużyn z województwa mazowieckiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:

-   Marcin CHOJNOWSKI z klasy 3TS,

-   Jakub BURKACKI z klasy 2TS,

-   Wiktor WASILEWSKI z klasy 2TS.

Opiekunem drużyny był pan Jan WÓJCIK.

O godz. 10.00 odbyło się oficjalne otwarcie zawodów a następnie odprawa techniczna z opiekunami drużyn. Wylosowaliśmy piąty numer.

Według ustalonego harmonogramu odbyły się następujące konkurencje:

1. Jazda sprawnościowa motorowerem,
  2. Jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”,
  3. Sprawdzian z umiejętności przygotowania pojazdu do jazdy,
  4. Sprawdzian z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
  5. Pisanie testów z przepisów ruchu drogowego i z historii polskiej motoryzacji.

Zajęliśmy 10 miejsce. Nasi zawodnicy najlepiej wypadli ze sprawdzianu z umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej (3 miejsce). Drużynę do tej konkurencji przygotował pan  Jacek ZAWIŚLIŃSKI, za co mu bardzo dziękujemy.

O godz. 16.00 odbyło się wręczenie nagród i dyplomów oraz uroczyste zakończenie turnieju. Ok. godz. 18.30 byliśmy w Ciechanowie.

Opiekun

Poniżej zdjęcia z zawodów.

Opublikowano: 14 czerwca 2016 18:00

Kategoria: Kółko motocyklowe