Kółko motocyklowe

02 marca 2016 15:54 | Kółko motocyklowe

WYCIECZKA DO WARSZAWY NA VIII WYSTAWĘ MOTOCYKLI I SKUTERÓW

  W piątek, 19 lutego 2016r. została zorganizowana szkolna wycieczka na VIII Ogólnopolską Wystawę Motocykli i Skuterów w Warszawie, które odbywały się w Centrum MOTO EXPO XXI w terminie 19-22 lutego 2016r.

  W wycieczce wzięło udział 48 uczniów naszej szkoły z klas: 1TS, 1TM i 2TS wraz z opiekunami. Kierownikiem wycieczki był pan mgr inż. Jan Wójcik.

  Z Ciechanowa wyruszyliśmy autokarem o godz. 08.00. Do Warszawy dotarliśmy na godz. 10.00. W pierwszej kolejności udaliśmy się na Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej, z którym podpisaliśmy umowę o współpracy w listopadzie 2015r. Więcej o naszym pobycie na Wydziale w osobnej notce.

  Około godziny 14.00 udaliśmy się na Wystawę Motocykli i Skuterów, gdzie m.in. odwiedziliśmy stoisko YAMAHY, patrona  klasy 2TS naszej szkoły. Tam spotkaliśmy dyrektora Yamaha Motor Middle Europe - Oddział w Polsce Pana Piotra PISZCZA. Na stoisku prezentowano najszerszą na rynku ofertę motocykli marki Yamaha.

  W następnej kolejności zwiedzaliśmy inne ekspozycje. Wystawcy postarali się zaprezentować jak największą ilość sprzętu oraz niezwykłą jego atrakcyjność. Wszyscy byliśmy pod wielkim wrażeniem oglądając poszczególne egzemplarze. 

  Na zakończenie zaliczyliśmy, jak co roku, "obowiązkowy" MacDonald.

Około godz.20:30 byliśmy ponownie w Ciechanowie.

Zaprezentowane poniżej zdjęcia z wycieczki świadczą o tym, że wycieczka była udana.

 

Kierownik wycieczki – mgr inż. Jan Wójcik

Przeczytano: 754 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Targi motocyklowe

wiarygodna_szkoła_ stopka