Kółko motocyklowe

06 października 2015 21:58 | Kółko motocyklowe

SPOTKANIE MOTOCYKLISTÓW Z CIECHANOWA I OKOLIC

 

W dniu 13 września 2015 r. na terenie firmy BUDMAT w Ciechanowie odbyło się spotkanie motocyklistów zorganizowane przez Ciechanowski Klub Motocyklowy „Wolny Wydech”.

Celem spotkania było doskonalenie techniki jazdy na skuterze, motocyklu, pierwsza pomoc poszkodowanym motocyklistom ze szczególnym uwzględnieniem zdejmowania kasku rannemu w wypadku. Ponadto promowano w szczególny sposób zasady bezpiecznej jazdy na motocyklu.

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prowadzili profesjonaliści w tej dziedzinie: Pan Sławek „PISZMÓW” ROPELEWSKI i Pan Wojtek „FALA” FALĘCKI. Szkolenie wzbogaciło wiedzę młodych adeptów sztuki jazdy na motocyklu, w jaki sposób prawidłowo udzielać pomocy rannemu motocykliście w wypadku drogowym. 

Następnie młodzi motocykliści, którzy przybyli na spotkanie na swoich jednośladach doskonalili swoje umiejętności pod fachowym okiem Pana Macieja GORYSZEWSKIEGO z AUTOSZKOŁY 8.

W spotkaniu czynnie uczestniczyli uczniowie klasy 3TS z naszej szkoły, poszerzając wiedzę z zakresy techniki jazdy i udzielania pierwszej pomocy.

Poniżej kilka zdjęć z ciechanowskiego spotkania motocyklistów.

              oprac. mgr inż. Jan Wójcik

Przeczytano: 795 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

Zdjęcia:

wiarygodna_szkoła_ stopka