Spotkanie szkolnego kółka motocyklowego z przedstawicielem Yamaha Motor Polska

W środę, 18 grudnia 2013 r., o godzinie 16.00 na świetlicy szkolnej odbędzie się wigilijne spotkanie szkolnego kółka motocyklowego.
Głównym tematem będzie historia motocykla FSO Maraton 125, który miał być produkowany w ciechanowskiej filii FSO od roku 1995.
Na spotkanie obiecał przybyć przedstawiciel Yamaha Motor Polska.

Piotr Praczukowski

dodała admin

Opublikowano: 10 grudnia 2013 21:45

Kategoria: Kształcenie zawodowe

Wyświetleń: 813

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony