Dzień Patrona Szkoły - 12.12.2014r.

logo_szkoly_b.jpg12.12.2014r., w piątek, odbędzie się w naszej szkole Dzień Patrona Szkoły - księdza Stanisława Staszica.
Uroczystości rozpocznie o 8.30 Msza Św. w Kościele Farnym. Następnie o 10.00 rozpocznie się uroczysta corp_fc_portrw_2.jpgakademia, na której zostanie podpisana umowa patronacka pomiędzy naszą szkołą a Yamaha Motors Middle Europe B.V.
 
 
 
 
 
  
 
P.Praczukowski
dodała admin

Opublikowano: 06 grudnia 2014 21:05

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1025

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony