Międzyklasowy Turniej piłki nożnej

Na terenie Stadionu Miejskiego w Ciechanowie został rozegrany międzyklasowy Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3. W turnieju wzięło udział 120 uczniów naszej szkoły.
Najlepszą drużyną rozgrywek okazali się uczniowie z klasy 4TS. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna broniąca tytułu klasa 2TS, zaś trzecie miejsce wywalczył zespół z klasy 3TS. Oprócz pucharu i pamiątkowych dyplomów, które wręczyła pani wicedyrektor Małgorzata Mączewska, zostali wyróżnieni najbardziej aktywni gracze turnieju: Krzysztof Dębiec (4TS) – najlepszy bramkarz; Dawid Krzymiński (2TS) – król strzelców; Jacek Jakubowski (3TS)– najlepszy zawodnik.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Organizatorzy

dodała admin

Opublikowano: 18 października 2016 09:15

Kategoria: Sport w naszej szkole

Zdjęcia:

Wyświetleń: 523

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony