Międzyklasowy Turniej piłki nożnej

Na terenie Stadionu Miejskiego w Ciechanowie został rozegrany międzyklasowy Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Nr 3. W turnieju wzięło udział 120 uczniów naszej szkoły.
Najlepszą drużyną rozgrywek okazali się uczniowie z klasy 4TS. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna broniąca tytułu klasa 2TS, zaś trzecie miejsce wywalczył zespół z klasy 3TS. Oprócz pucharu i pamiątkowych dyplomów, które wręczyła pani wicedyrektor Małgorzata Mączewska, zostali wyróżnieni najbardziej aktywni gracze turnieju: Krzysztof Dębiec (4TS) – najlepszy bramkarz; Dawid Krzymiński (2TS) – król strzelców; Jacek Jakubowski (3TS)– najlepszy zawodnik.
Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Opublikowano: 18 października 2016 09:15

Kategoria: Sport w naszej szkole