Tutaj powinien być opis

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

   3 września 2018r. o godz. 9:00 odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Wszystkich przywitała dyrektor szkoły Pani Marzena Chodkowska, a szczególnie uczniów klas pierwszych, rozpoczynających swoją edukację w murach naszej szkoły. Następnie przedstawiła nauczycieli, którzy przez kilka najbliższych lat będą ich wychowawcami. Pani dyrektor zwróciła się również do tegorocznych maturzystów, życząc im powodzenia na egzaminie maturalnym.

Na naszej uroczystości była obecna przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Petrykowska, która  życzyła wszystkim wielu sukcesów w nowym roku szkolnym, uczniom dobrych wyników w nauce, zapału do zdobywania wiedzy, a nauczycielom cierpliwości
i wytrwałości.

Przyłączamy się do tych życzeń. Pamiętajcie: „za rok znów będą wakacje”!

Organizatorzy

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc