Tutaj powinien być opis

Kolejny sukces naszych uczniów

   W czwartek 19 kwietnia 2018r. uczniowie klasy II TM: Jakub Chmielewski, Jakub Gniazdowski, Andrej Pazyra i Paweł Sosnowski (rezerwowy) pod opieką Dariusza Kołakowskiego wystartowali w Konkursie Wiedzy  i Umiejętności Praktycznych organizowanym przez PWSZ w Ciechanowie. Konkurs składał się z etapu pisemnego i praktycznego. Nasi uczniowie znaleźli się wśród laureatów zajmując II miejsce, zdobywając puchar i nagrody rzeczowe (tablety 7").
D.Kołakowski
  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc