Tutaj powinien być opis

Akcja zbiórki upominków dla dzieci z Domu Dziecka

W okresie przedświątecznym Samorząd Uczniowski naszej Szkoły przeprowadził akcję zbiórki upominków dla dzieci przebywających w Domu Dziecka w Gołotczyźnie. Upominki zostały pięknie  spakowane i w dniu 18 grudnia zawieźliśmy je dla dzieci w Domu Dziecka.  Spotkaliśmy się tam  z miłym przyjęciem i na spotkaniu w świetlicy paczki przekazaliśmy dzieciom. W każdej z paczek znalazły się słodycze i maskotki, oprócz nich do wspólnego użytku przekazaliśmy gry zespołowe. W akcję zaangażowały się szczególnie koleżanki z klasy II RR: Weronika Kijewska, Angelika Tryka, Wiktoria Paluch i Ada Smolińska.

Opiekunowie SU

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc