Tutaj powinien być opis

Paka dla psiaka

   W ramach mikołajkowej akcji „Paka dla psiaka” w szkole została zorganizowana zbiórka żywności dla zwierząt.

Dnia 06.12.2017r. uczennice z klasy 3 RR wraz z p. K. Pątkowską dostarczyły produkty do schroniska w Pawłowie.

   Wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w tej akcji składamy wielkie podziękowania.

Organizatorzy:

K. Pątkowska

M. Białowąs

M. Zadrożna-Ulatowska

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc