Tutaj powinien być opis

Andrzejki w bibliotece

    30 listopada w bibliotece szkolnej miało miejsce spotkanie - dla wszystkich uczniów oraz pracowników szkoły pod hasłem „Słodkie Wróżby Andrzejkowe”.

Każdy kto, tego dnia wypożyczył książkę otrzymał CIASTKO Z WRÓŻBĄ – chętnych nie brakowało. Uśmiech

   Andrzejki to niezwykły dzień, pełen wróżb i magii. Do krainy czarów, magi i iluzji zabrali nas Ola i Kuba z kl. I RR. Ola wróżyła z kolorów i liczb, a z zabawy z „serduszkiem” można było dowiedzieć się, jak będzie miał/a na imię przyszła żona lub mąż. Kuba natomiast zabrał nas w świat iluzji pokazując różne sztuczki z kartami.

    Kultywując andrzejkowe tradycje i zwyczaje pamiętajmy o wielu pokoleniach naszych przodków, którzy wiązali z tym wyjątkowym świętem nadzieję i wiarę w jego orędownictwo.

 

Ewa Łopacka

 

 

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc