Tutaj powinien być opis

VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych

  Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wiatrowych, który odbył się we Włocławku. Z naszej szkoły  wystąpiła drużyna Wichura ,którą reprezentowali  uczniowie z klasy 2TM: Andrej Pazyra i Jakub Chmielewki. W turnieju maszyn wiatrowych uczestniczyliśmy w trzech konkurencjach tj. „Największa moc”, „Największe obroty przy obciążonym wale” oraz „Moment obrotowy przy zatrzymanym wale”. W eliminacjach regionalnych wzięło udział 67 drużyn. Zajęliśmy  9 miejsce.  Wróciliśmy bardzo zadowoleni oraz bogatsi o nowe doświadczenia.

Opiekun:

Violetta Struzik

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc