Tutaj powinien być opis

Akademia z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości

   W dniu 14 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia  z okazji  99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Świętowaliśmy ten dzień pod hasłem : ”Ojczyzna – to jest wielka rzecz” (St. Wyspiański, „Wesele”) – wdzięczni naszym przodkom za walkę o ojczyznę i zwycięstwo. 

   „Pytać o ojczyznę – to pytać o drzewo, ptaka, łąki, miasta i ludzi. Walczyć o wolność to zdobywać dla siebie i innych - promyk słońca, kroplę deszczu, pierwsza gwiazdkę na Wigilię. Kochać kraj rodzinny to wstać rano, modlić się, płakać i śmiać, a kiedy przyjdzie czas, czas próby i rachunku, nie żałować krwi, potu i serca. Mieć nadzieję – to z odwagą mówić o tym, co boli, czego żal, co kochasz, co tracisz, co myślisz … ”

   W uroczystości wzięli udział uczniowie klas pierwszych branżowej szkoły: 1b1 i 1b2, a uroczystość przygotowały panie:  Bożena Dębska, Ewa Nowacka, Jolanta Kwiatkowska.

 

Jolanta Kwiatkowska

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc