WYCIECZKA NA WARSAW MOTO SHOW 2017 W NADARZYNIE

W piątek 27.10.2017 r. została zorganizowana wycieczka szkolna do Nadarzyna pod Warszawą, gdzie odbyła się III Edycja najlepszych targów motoryzacyjnych w Polsce, Warsaw Moto Show 2017. Zobaczyliśmy najnowsze modele samochodów, prezentacje najlepszych firm motoryzacyjnych oraz dealerów największych marek. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas technikum samochodowego naszej szkoły.

Było nas, uczniów i opiekunów, 55 osób. Pogoda dopisała. Z Ciechanowa wyjechaliśmy około 8:30 rano, a w Nadarzynie byliśmy przed 10:30. Był to pierwszy dzień targów dostępny dla zwiedzających. Przez kilka godzin zwiedzaliśmy wystawy, przymierzaliśmy się do luksusowych samochodów oraz podziwialiśmy hity motoryzacji. Po kilkugodzinnej wędrówce po stoiskach, zmęczeni, ale zadowoleni wracaliśmy do autokaru z licznymi gadżetami targowymi i zdjęciami wystawianych samochodów. Warto było pojechać. Przed godziną 17: 30 wróciliśmy do Ciechanowa.

Kierownikiem i głównym organizatorem wycieczki był Pan Jan Wójcik. Opiekunami byli: Pani Iwona Kozłowska, Pan Piotr Praczukowski, Pan Franciszek Słupek i Pan Andrzej Kontraktewicz.

Jan Wójcik