Tutaj powinien być opis

Wycieczka do Olsztyna

 W czwartek 26 października klasa II TM wybrała się na wycieczkę 
do Olsztyna.
Pojechaliśmy pociągiem i na dworcu w Olsztynie
wylądowaliśmy około 10.30.
Z dworca poszliśmy do Planetarium
i obejrzeliśmy seans „Kosmiczny ekspres”.

Potem poszliśmy do Obserwatorium Astronomicznego,
zwiedziliśmy stare miasto
wraz z zamkiem, zrobiliśmy sobie fotki z Kopernikiem.
Nie zapomnieliśmy o wizycie w centrum handlowym „Aura” i McDonald's.
Do Ciechanowa wróciliśmy około 19.00.
Wyjazd nam się udał, pogoda nie była zła, humory dopisywały.
i fotki w załączniku
                                 D. Kołakowski
 • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

 • |
 • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc