Tutaj powinien być opis

40 - LECIE SZKOŁY

 

UROCZYSTOŚĆ 40—LECIA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 odbędzie się 29 września 2017r. 

 Przebieg uroczystości:

 1000 — 1030   —  Msza Św. w Kościele Farnym w Ciechanowie

1100                —  Otwarcie uroczystości, powitanie przybyłych gości 

                            wystąpienie dyrektor szkoły mgr Marzeny Chodkowskiej

                            i zaproszonych gości

1130                —  prezentacja – historia szkoły

1150                —  część artystyczna

1230                —  zakończenie uroczystości. Poczęstunek

1800                —  Bal absolwentów w zajeździe „Panderoza” 

 

 

 


dodała admn

 

 

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc