Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018

4 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2017/18. Uczniowie uczestniczyli w akademii inauguracyjnej, podczas której pani Dyrektor Marzena Chodkowska przywitała uroczyście klasy pierwsze (w tym dwie klasy Szkoły Branżowej), nauczycieli, administrację oraz całą społeczność szkolną.

W duchu słów Jana Pawła II:

                                    „Zatoka lasu zstępuje

                                     w rytmie górskich potoków…

                                     Jeśli chcesz znaleźć źródło,

                                     Musisz iść do góry, pod prąd.

                                     Przedzieraj się, szukaj, nie ustępuj,

                                     Wiesz, że ono musi tu gdzieś być-

                                     Gdzie jesteś, źródło?... Gdzie jesteś, źródło?!

                                     Cisza…

                                     Strumieniu, leśny strumieniu,

                                     Odsłoń mi tajemnicę

                                     Swego początku!”

wkroczyliśmy w jubileuszowy rok szkolny.

Samorząd uczniowski życzył koleżankom i kolegom realizawania marzeń, sił w pokonywaniu trudności w drodze do celu oraz nieugiętej postawy w dążeniu do źródła.

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc