Tutaj powinien być opis

Konkurs wiedzy i umiejętności technicznych w PWSZ

  W poniedziałek 10 kwietnia uczniowie klasy III TM wraz z opiekunem wzięli udział w zorganizowanym przez PWSZ w Ciechanowie konkursie wiedzy i umiejętności technicznych.

  Konkurs zorganizował i przeprowadził Zakład Mechaniki i Budowy Maszyn. W konkursie wystartowało 8 drużyn z Ciechanowa, Mławy, Płońska, Gołotczyzny i Szczytna.

  Konkurs składał się z części teoretycznej obejmującej pytań oraz części praktycznej, polegającej na rozwiązaniu 6 zadań z zakresu umiejętności praktycznych.

  Drużyna naszej szkoły w składzie: Marcin Wodowski, Paweł Szymański i Michał Mierzejewski zajęła 5 miejsce.

  Podczas pobytu na terenie uczelni uczestnicy konkursu, ich opiekunowie i kibicujący im koledzy, mieli okazję wysłuchania kilku specjalistycznych wykładów oraz wzięcia udziału w konkursie spawania i wyścigu gokartem. W konkursie spawania wyróżnienie zdobył Radek Kaczorkowski.

P.Praczukowski

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc