Tutaj powinien być opis

Finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej – 06.04.2017r.

  W czwartek, 06.04.2017r., na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej odbył się finał II edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w Zakresie Pojazdów i Maszyn.

  Do Finału w Warszawie zakwalifikowało się 9 naszych uczniów, z 26, którzy startowali w eliminacjach szkolnych tego Konkursu. W Finale startowało 48 uczniów z 8 szkół, głownie z Mazowsza. Zadanie konkursowe polegało na rozwiązaniu w ciągu 60 minut testu zawierającego 40 pytań. Po konkurencji, w czasie sprawdzania prac, uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Wydziału. Również był przygotowany dla nich poczęstunek.

  Komisja konkursowa, po sprawdzeniu wszystkich prac, wyłoniła 4 Laureatów i 2 Wyróżnionych w Konkursie. Warto dodać, że Laureaci i Wyróżnieni otrzymali obietnicę otrzymania indeksu na Wydział, poza normalną procedurą rekrutacyjną, o ile zdadzą maturę i będą chcieli studiować na Wydziale Samochodów i Maszyn Politechniki Warszawskiej.

  Miło nam donieść, że uczeń klasy 3TM, Marcin Wodowski, zdobył 3. Miejsce w Konkursie i tytuł Laureata, a co za tym idzie, zdobył indeks na Wydział. Teraz tylko musi zdać maturę w maju 2018r. i wyrazić chęć studiowania na Wydziale SiMR, aby zostać studentem Politechniki Warszawskiej.

P.Praczukowski

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc