Tutaj powinien być opis

Wyjazd na mecz siatkówki

 W sobotę, 1 kwietnia, uczniowie naszej szkoły spędzili pełne wrażeń  popołudnie na meczu piłki siatkowej pomiędzy ONICO AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA a GKS KATOWICE, który został rozegrany w Centralnym Ośrodku Sportu -Torwar w Warszawie. 

 Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej jaką jest piłka siatkowa,  wyrabianie u uczniów właściwego zachowania w miejscach publicznych,  a przede wszystkim kultury kibicowania. Uczniowie mieli okazję obejrzeć, stojący na wysokim poziomie, trzy setowy pojedynek,  który zakończył się zwycięstwem siatkarzy z Warszawy wynikiem 3:0.

 Kilka dzielnych dziewcząt pokusiła się o cenne zdobycze w postaci autografów i zdjęć z siatkarzami: Marcin Nowak (były reprezentant Polski), Andrzej Wrona, Paweł Zagumny, Wojciech Włodarczyk, Stéphane Antiga.

Wspólne zdjęcia z gwiazdami siatkówki i otrzymane autografy dostarczyły wiele emocji i niezapomnianych wrażeń. Chwile te zostaną na długo w pamięci i będą miłym wspomnieniem. 

R.Grzelak

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc