Tutaj powinien być opis

VI edycja turnieju w piłce siatkowej „Staszic Cup” o puchar Starosty

  21 marca 2017 roku odbył się finał VI edycji turnieju  w piłce siatkowej „Staszic Cup” o puchar Starosty . W finale zawodów wzięły udział drużyny z następujących szkół: I LO, ZS nr 1,   ZS nr 2, ZST,  ZS nr 3 z Ciechanowa.  Do turnieju została zaproszona drużyna Gimnazjum nr 3  w Ciechanowie, która wygrała tegoroczny turniej „Mini Staszic Cup”.

 Turniej otworzył Starosta Powiatu pan Sławomir Morawski. Drużyny przystąpiły do rywalizacji w dwóch grupach.  Po zaciętych meczach „VI Staszic Cup” wygrała drużyna z ZS nr 3, II miejsce zajęła drużyna  ZST a na III miejscu uplasowała się drużyna z ZS nr 2.

Podczas turnieju miło było nam gościć  pana Łukasza Kapczyńskiego przedstawiciela  Powiatu, pana dr Artura Jankowiaka – pracownika naukowego wydziału SIMR Politechniki Warszawskiej, pana Jerzego Omiecińskiego - dyrektora MOSiR, przedstawicieli firmy Astor i Norcospectra Industries, którzy wręczyli drużynom puchary, dyplomy oraz upominki. Dodatkową nagrodą dla zwycięzców była koszulka z autografami zawodników drużyny Politechnika Warszawska. Mecze cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców.

Zespół Szkół nr 3 serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji turnieju Starostwu Powiatowemu, panu Jerzemu Omiecińskiemu dyrektorowi MOSiR, Politechnice Warszawskiej oraz firmom: Astor, Yamaha oraz Norcospectra Industries.

Do zobaczenia za rok !!!

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc