Akcja „Świąteczna paka dla psiaka”


   

   Uczniowie klasy IV TS przyłączyli się do XX Mikołajkowej zbiórki dla bezdomnych psów. Na terenie szkoły zorganizowali zbiórkę pieniędzy na zakup suchej karmy dla bezdomnych psów w Pawłowie.

W dniu 6.12.2016 r. udali się z wizytą do Schroniska w celu przekazaniu pokarmu. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom którzy podarowali symboliczną złotówkę na rzecz psiaków.


uczniowie klasy 4TS

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc