Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na początku uroczystości pani dyrektor Marzena Chodkowska podziękowała wszystkim pracownikom naszej szkoły za pracę, trud i poświęcenie, Następnie niektórym z nich wręczyła nagrody dyrektora szkoły.

Po oficjalnej części w programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie z klas 3RR, 2TM, 1TS. Uczniowie przedstawili satyryczną scenkę z życia szkoły.

Na zakończenie wystąpiła pani Marta Chudzyńska z Warszawy, która zaprezentowała własny układ w tańcu nowoczesnym z wykorzystaniem elementów baletu.

Pani Marta Chudzyńska jest z pochodzenia ciechanowianką. Ukończyła Ogólnokształcące Liceum Baletowe w Warszawie. Odbyła staż jako tancerka w Niemczech i Danii.

Uroczystość wszystkim podobała się. Była okazją do podziękowań nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły „ za trud, za serce, za uśmiech.”

Akademię z okazji DEN przygotowali: pani mgr Mirosława Blicharska, pani mgr Marzena Dobrzeniecka, pan mgr Dariusz Kołakowski.

dodała A.Milewska