Dzień Nauczyciela 2018

,, Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie…”

12 października w pięknej, jesiennej aurze odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Społeczność uczniowska uczciła to święto akademią zorganizowaną przez Samorząd Szkolny we współpracy z klasami 2RR, 4TS, 3RR, 1RR.

Na wstępie Pani dyrektor Marzena Chodkowska złożyła życzenia i gratulacje nauczycielom i pracownikom szkoły, wśród których znalazły się osoby nagrodzone- docenione za szczególne osiągnięcia. Następnie uczennica klasy maturalnej przybliżyła zebranym historię Komisji Edukacji Narodowej.

Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, na który złożyły się: konkurs, pokaz mody ,,Tani Armani”- w humorystycznej odsłonie, a całość dopełnił występ naszych utalentowanych wokalistów.

Mamy nadzieję, że tegoroczna uroczystość stała się okazją do wyrażenia uczniowskiej wdzięczności Naszym Pedagogom, Wychowawcom i Pracownikom Szkoły za realizowanie w codziennej pracy etosu nauczyciela.

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie

Elżbieta Wojdyło