Pożegnanie uczniów klas maturalnych

„Ile razem dróg przebytych?

Ile ścieżek przedeptanych?

Ile w trudzie nieustannym

Wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń?

Minął dzień (…) szybuje czas bez wytchnienia

A ja chciałbym wszystkie takie chwile ocalić od zapomnienia"

K.I.Gałczyński

Dnia 28 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów klas maturalnych. Ostatni dzień w szkole dostarczył wielu wzruszeń. Uczniowie odczuwali dumę z ukończenia szkoły średniej, ale też smutek z powodu rozstania z tym wszystkim, co przez ostatnich kilka lat stanowiło istotę ich życia. Tu przeżywali swoje sukcesy, ale też gorycz porażki. Zawiązywały się przyjaźnie, które teraz będą musiały przejść próbę rozłąki. Dyrektor szkoły Pani Marzena Chodkowska podziękowała nauczycielom oraz rodzicom za trud włożony w edukację młodzieży i życzyła powodzenia na egzaminie maturalnym. Nie zabrakło też gratulacji. Najlepsi absolwenci otrzymali nagrody i świadectwa z wyróżnieniem. Klasa 3RR uroczyście przekazała klasie 2 TM opiekę nad sztandarem szkoły. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 2RR i zespół muzyczny.

Drodzy absolwenci!

Przed Wami jeszcze egzaminy maturalne. Wierzymy, że zakończą się sukcesem. Życzymy Wam powodzenia na maturze.

M.Zadrożna-Ulatowska

Opublikowano: 02 maja 2017 15:11