Obchody Dnia Patrona Szkoły 2016

25 listopada odbyła się w szkole uroczystość Dnia Patrona. Tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą w kościele Farnym. Delegacje młodzieży złożyły wiązanki przed popiersiem Patrona Szkoły i na grobie śp. Dyrektora Wojciecha Banasia.

Podczas akademii zostały ogłoszone wyniki konkursu wiedzy o Stanisławie Staszicu i konkursu plastycznego, w których udział wzięli uczniowie klas pierwszych.

W części artystycznej uczniowie przybliżyli sylwetkę Patrona – wybitnego człowieka czasów oświecenia.

Na uroczystości nie zabrakło tez zaproszonych gości. W tym roku swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Joanna Kiszkurno, Łukasz Juszkiewicz- absolwent szkoły, wraz z uczennicą Akademii Dźwięku.

dodała A. Milewska

 

Opublikowano: 01 grudnia 2016 22:00

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Dzień Patrona Szkoły 2016

Filmy:

Wyświetleń: 624

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony