Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26  czerwca  2015r.  odbyła  się  uroczystość  zakończenia  roku  szkolnego  2014/15. Pani dyrektor Marzena Chodkowska podsumowała pracę w kończącym się roku szkolnym, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Wysłuchaliśmy przemówień. Następnie została zaprezentowana część artystyczna w wykonaniu uczniów z klasy ITS i 3wz2.

Co zdarzyło się w życiu szkoły? Odbyły się liczne wycieczki, uroczystości okolicznościowe i wydarzenia sportowe, świętowane w murach szkoły i poza szkołą, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncert charytatywny, Tydzień i Dzień Zawodowca, liczne działania w ramach Dnia Języków Obcych, Dzień Otwarty Szkoły oraz, na koniec, codzienne zajęcia szkolne, które zapisały się w pamięci uczniów w postaci wiedzy, doprowadziły do zdobycia i rozwinięcia  wielu umiejętności, rozwinięcia zainteresowań artystycznych oraz tych, które dotyczą przyszłego zawodu naszych uczniów.

Obejrzeliśmy  zdjęcia, by powspominać i przypomnieć sobie wydarzenia z mijającego roku szkolnego.

Były podziękowania dla nauczycieli za ich pracę i poświęcenie, dedykacje muzyczne dla nauczycieli  i uczniów, wiersze.

Jesteśmy bogatsi o kolejny rok pracy, uczniowie o kolejny rok nauki i chyba wszyscy możemy podpisać się pod  hasłem: „Najważniejszą motywacją w edukacji  i  w życiu jest  odczuwać  przyjemność płynącą z pracy i  jej owoców”.

Ostatni punkt  programu,  piosenka „ Przez twe oczy zielone”, wykonana przez  uczniów z klasy ITS, wprowadziła wszystkich w  wesoły, wakacyjny nastrój. Szczęśliwych  i niezapomnianych wakacji !

 

  Jolanta Kwiatkowska  i  Jan Wójcik

Opublikowano: 27 czerwca 2015 22:23

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Zdjęcia:

Filmy:

Wyświetleń: 1328

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony