Tutaj powinien być opis

Pan kiedyś stanął nad brzegiem, szukał ludzi …

   W dniu 07.04.2016r. społeczność naszej szkoły spotkała się na uroczystej akademii poświęconej 11 rocznicy śmierci Naszego papieża  Świętego Jana Pawła II.

  Montaż słowno-muzyczny wykonali uczniowie z klas: 1RR, 2RR, 1TM, 1wz2, pod opieką mgr Renaty Grzelak oraz mgr Tadeusza Majewskiego.

  Po raz kolejny mogliśmy przeżyć wspólnie chwile poświęcone Największemu z Rodu Słowian — Janowi Pawłowi II.

T.Majewski

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc