Praca Samorządu Uczniowskiego w I semestrze

W roku szkolnym 2015/2016  w skład prezydium samorządu uczniowskiego weszli następujący uczniowie: przewodnicząca Olga Kołpaczyńskia z klasy III HE, zastępca przewodniczącej Anna Nosarzewska z klasy III ST oraz sekretarz Patrycja Nazarenko z klasy III ST. Opiekę nad samorządem sprawują: mgr Mirosława Blicharska, mgr Elżbieta Wojdyło oraz mgr Dariusz Kołakowski.

W I semestrze Samorząd Uczniowski wraz z uczniami i opiekunami współuczestniczył w organizacji Dnia Edukacji Narodowej a w Dniu Patrona przedstawiciele złożyli wiązankę na grobie śp. Dyr. Wojciecha Bernasia. Członkowie samorządu zaangażowali się również w akcje charytatywne wspierające potrzebujących uczniów naszej szkoły i ich rodzin oraz bardzo licznie włączyli się w akcie „Szlachetna Paczka” i „Góra Grosza”.  Dwie uczennice z naszej szkoły – Olga Kołpaczyńska z klasy III HE oraz Patrycja Nazarenko z klasy III ST uczestniczyły w obradach Młodzieżowej Rady Miasta zainicjowanej przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Kosińskiego oraz pracują w Sekcji Kultury i Sportu naszej szkoły.

Członkowie samorządu obsługują radiowęzeł szkolny i na bieżąco aktualizują gazetki.

W II semestrze Samorząd Uczniowski ma zamiar zwiększyć obszary aktywności zewnętrznej oraz dokonać wyboru składu nowego samorządu.

Opiekunowie Samorządu

dodała A.Milewska