Tutaj powinien być opis

STUDNIÓWKA 2016

Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu, wreszcie noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą

Zgodnie z tradycją naszej szkoły bal maturalny odbył się w zajeździe  „Tur” w Niestumiu dnia 16 stycznia..  Uroczyste rozpoczęcie zabawy miało miejsce o godzinie 19.00. Monika i Mateusz mieli zaszczyt powitać wszystkich zgromadzonych.

By tradycji stało się zadość uczniowie klasy III HE, III ST i IV TS zatańczyli wspólnego poloneza. Następnie  Pani dyrektor Marzena Chodkowska wygłosiła swoje przemówienie i oficjalnie rozpoczęła bal studniówkowy. Krótkie mowy wygłosili także : ks. Marek Czarzasty, przedstawiciel Rady Rodziców Marcin Zieliński, a także przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Patrycja Rudzińska.

W ramach podziękowań za poświęcony nam czas, nauczyciele zostali obdarowani kwiatami  i szczerymi życzeniami. W następnej kolejności uczniowie i grono pedagogiczne zasiedli do pięknie udekorowanych stołów. W końcu mogliśmy oddać się szalonej zabawie. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary oraz nauczyciele.

Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów maturzystów. Zabawa została uwieczniona przez kamerzystę i fotografów. Zgromadzeni dobrze bawili się zarówno przy wolnej jak i szybkiej muzyce, którą zapewnił nam zespół „FOCUS”. Zanim jednak nadszedł ranek, wybiła północ. Wtedy też wszyscy zebrani zostali uraczeni tradycyjnym tortem. Nasi maturzyści wytrwale bawili się do 5 nad ranem.

Była to niezwykła i  niezapomniana noc.  Bal jak i całe lata szkoły średniej zostaną w pamięci każdego z nas.

 

  Maturzyści

dodała admin

 

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc