Tutaj powinien być opis

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

10 XI 2015r. w naszej szkole obchodziliśmy 97 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Przygotowany montaż słowno-muzyczny oraz prezentacje multimedialne przybliżyły nam trudną drogę do niepodległości Ojczyzny. Stały się również inspiracją do refleksji nad współczesnym patriotyzmem, który w epoce globalizacji wcale nie jest łatwy.

Uroczystość przygotowali uczniowie z klas: 1RM, 1TS, 3TS oraz koło historyczne pod kierunkiem pani Beaty Krętkowskiej oraz pana Jacka Zawiślińskiego.

Organizatorzy

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc