Tutaj powinien być opis

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

We wtorek 13 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystość rozpoczęła się od części oficjalnej obejmującej okolicznościowe przemówienie pani Dyrektor Marzeny Chodkowskiej i wiceprzewodniczącej Rady Rodziców pani Iwony Kuklińskiej oraz wręczenie Nagród Dyrektora dla nauczycieli i pracowników administracji i obsługi. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna, rozpoczęta występem pani Joanny Kiszkurno, która zaśpiewała kilka piosenek z repertuaru znanych polskich artystów. Następnie młodzież z klas I TM, II TM, III TS i 3 STzaśpiewała piosenkę „Kamień z napisem love”, w trakcie której wręczyli kwiaty i kamienie z napisem „Love” Dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Po piosence młodzież odegrała 3 skecze związane z pracą nauczycieli. Uroczystość uświetnił też występ zespołu „NAMASTE”. Iza i Patrycja zaprezentowały się wdzięcznie w tańcu indyjskim.

Samorząd Szkolny

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc