Tutaj powinien być opis

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015r. przywitaliśmy nowy rok szkolny 2015/ 2016. Z tej okazji na dziedzińcu naszej szkoły odbyła się uroczystość rozpoczęcia  nowego roku szkolnego.

Bardzo ciepło powitano szczególnie uczniów klas pierwszych, a tegorocznym maturzystom życzono uzyskania świadectwa maturalnego.

Po części oficjalnej, podczas której głos zabrała pani Dyrektor Marzena Chodkowska, uczniowie klasy II RR, 3ST i 3TS zaprezentowali krótki program słowno - muzyczny.

Wszystkim życzono wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym 2015/2016. Nauczycielom wyrozumiałości i cierpliwości, a uczniom zapału w zdobywaniu wiedzy oraz dobrych ocen

 

1 września  delegacja szkoły wzięła udział na cmentarzu komunalnym przy Kwaterze Wojska Polskiego i Ofiar Terroru w uroczystości upamiętniającej 76 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc