Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

26  czerwca  2015r.  odbyła  się  uroczystość  zakończenia  roku  szkolnego  2014/15. Pani dyrektor Marzena Chodkowska podsumowała pracę w kończącym się roku szkolnym, wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody. Wysłuchaliśmy przemówień. Następnie została zaprezentowana część artystyczna w wykonaniu uczniów z klasy ITS i 3wz2.

Co zdarzyło się w życiu szkoły? Odbyły się liczne wycieczki, uroczystości okolicznościowe i wydarzenia sportowe, świętowane w murach szkoły i poza szkołą, spotkania z ciekawymi ludźmi, koncert charytatywny, Tydzień i Dzień Zawodowca, liczne działania w ramach Dnia Języków Obcych, Dzień Otwarty Szkoły oraz, na koniec, codzienne zajęcia szkolne, które zapisały się w pamięci uczniów w postaci wiedzy, doprowadziły do zdobycia i rozwinięcia  wielu umiejętności, rozwinięcia zainteresowań artystycznych oraz tych, które dotyczą przyszłego zawodu naszych uczniów.

Obejrzeliśmy  zdjęcia, by powspominać i przypomnieć sobie wydarzenia z mijającego roku szkolnego.

Były podziękowania dla nauczycieli za ich pracę i poświęcenie, dedykacje muzyczne dla nauczycieli  i uczniów, wiersze.

Jesteśmy bogatsi o kolejny rok pracy, uczniowie o kolejny rok nauki i chyba wszyscy możemy podpisać się pod  hasłem: „Najważniejszą motywacją w edukacji  i  w życiu jest  odczuwać  przyjemność płynącą z pracy i  jej owoców”.

Ostatni punkt  programu,  piosenka „ Przez twe oczy zielone”, wykonana przez  uczniów z klasy ITS, wprowadziła wszystkich w  wesoły, wakacyjny nastrój. Szczęśliwych  i niezapomnianych wakacji !

Jolanta Kwiatkowska  i  Jan Wójcik