Tutaj powinien być opis

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

We wtorek 28 kwietnia w naszej szkole odbył się DZIEŃ OTWARTY.  Uczniowie gimnazjów mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną naszej szkoły i zasadami rekrutacji. Nie brakowało atrakcji – oj działo się działo!!! Na boisku szkolnym uczniowie klas technikum zaprezentowali jazdę gokartami, motocyklami i stuningowanymi autami. W budynku szkoły odbył się pokaz przygotowany przez uczniów klas wielozawodowych oraz licealnych związany z ich kierunkiem kształcenia.

Wszystkim  gimnazjalistom serdecznie dziękujemy za przybycie do naszej szkoły i czynne uczestnictwo w pokazach.  

Do zobaczenia we wrześniu.

Organizatorzy Promocji Szkoły

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc