Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości

7 listopada 2014r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Celem uroczystości było przypomnienie bohaterskich czynów i postaw Polaków w drodze do niepodległości Ojczyzny.

Świętowanie 96 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę stało się również okazją do przybliżenia patriotycznej działalności polskiego harcerstwa, która jest mocno związana z wydarzeniami najnowszej historii Polski.

Na uroczystości był obecny płk dypl. Marek Falkowski prezes Związku Żołnierzy Wojska Polskiego w Ciechanowie. Przygotowany program artystyczny, który składał się z prezentacji multimedialnych, pieśni i poezji patriotycznej wzbudził uznanie społeczności szkolnej oraz zaproszonych gości.

Uroczystość przygotowali uczniowie z klas 1RR, 1TM, 1TS,  2ST, 3T pod kierunkiem mgr Beaty Krętkowskiej i mgr Ewy Nowackiej. Oprawę muzyczną przygotował szkolny zespół muzyczny pod kierunkiem mgr Renaty Grzelak. 

red. A.Milewska

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc