Tutaj powinien być opis

Dzień Nauczyciela 2014

10.X.2014r. miała miejsce uroczystość z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej.

Tegoroczna akademia odbyła się pod hasłem „Wśród wielu ważnych spraw — daj siebie innym”

Scenę wypełniło drzewo z liśćmi w kolorach jesieni, między które zostały wkomponowane pojęcia oddające osobowość nauczycieli: dobroć, wdzięczność, wyrozumiałość, prawda, miłość, pomoc, tolerancja, cierpliwość i piękno.

W uroczystości, przygotowanej pod kierunkiem pani M.Blicharskiej i pana D.Kołakowskiego,  wzięli udział uczniowie klas 3HE, 1RR, 3ST, 2ST, 2HE, 2TS.

Słowa podziękowania i uznania za żmudną, codzienną pracę, za trud, zaangażowanie, poświęcenie, za przyjaźń i serce, były skierowane do wszystkich nauczycieli, wychowawców i pracowników naszej szkoły.

M.Blicharska

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc