Tutaj powinien być opis

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014

Dnia 27.06.2014r. uczniowie klasy III TS wspomagani przez zespół muzyczny oraz koleżanki z klasy II HE pod opieką pani I. Kozłowskiej i pani A. Milewskiej przygotowali krótką uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014.

Uczniowie odegrali dwie scenki z życia szkoły.

W trakcie uroczystości pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia i nagrody książkowe dla uczniów wyróżniających się w nauce, zachowaniu oraz frekwencji.

Z życzeniami udanych i bezpiecznych wakacji uczniowie przeszli na spotkanie z wychowawcami.

I. Kozłowska

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc