Tutaj powinien być opis

Zakończenie klas trzecich zsz 2014

13 czerwca 2014r. odbyło się uroczyste pożegnanie uczniów najwyższych programowo klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej. W uroczystości „Gala zawodowców” wzięła udział dyrekcja szkoły, wychowawcy: pani profesor Marzena Dobrzeniecka i pani profesor Jolanta Kwiatkowska, nauczyciele, absolwenci klas trzecich oraz społeczność uczniowska.

 W część oficjalnej zabrała głos pani dyrektor Marzena Chodkowska.  Życzyła absolwentom sukcesów i powodzenia na dalszej drodze edukacji oraz zadowolenia z wykonywanej pracy. Następnie z wychowawcami wręczyła świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody.

Po części oficjalnej nastąpiła "Gala Zawodowców" przygotowana przez uczennice klasy 2HE i uczniów klasy 1TS połączoną z występami wokalnymi i tańcem – łamańcem naszego szkolnego hip- hopowca – Dominiki Góreckiej z klasy 2wz. Akademię wraz z młodzieżą przygotowała pani Bożena Dębska i pan Jan Wójcik we współpracy z panią Renatą Grzelak.

dodała admin

  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.

  • |
  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc