AAA
Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie
Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc

Aktualności

13 października 2020 20:04 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś cała społeczność „Staszica” świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji Pani Dyrektor Marzena Chodkowska wręczyła nagrody nauczycielom, pracownikom administracji oraz pracownikom obsługi szkoły.
Wszystkim pracownikom Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności na niwie zawodowej. Wiele twórczej energii, odwagi i siły, do podejmowania nowych wyzwań, a także szczęścia w życiu osobistym oraz zdrowia.

Dzień Edukacji Narodowej w tym roku szkolnym obchodzimy w trudnym czasie pandemii koronawirusa. Rola nauczyciela stała się szczególnie ważna w tak newralgicznym momencie.

Niech ten dzień będzie pełen ciepłych słów, pogodnych chwil i uśmiechów.

 

organizatorzy

Przeczytano: 131 razy. Wydrukuj|Do góry

wt_pieczatka
wt