WYCIECZKA DO LASU W OŚCISŁOWIE

  Dnia 19 października 2018 r. uczniowie z klasy  I RR i I TS wraz z opiekunami p. Katarzyną Pątkowską, p. Małgorzatą Białowąs, p. Anną Płocharską i p. Agnieszką Milewską wybrali się na wycieczkę dydaktyczno-integracyjną do lasu w Ościsłowie.  Podróż odbyliśmy autokarem. Po dotarciu na miejsce przeszliśmy ścieżkę dydaktyczną przez piękny las. Obserwowaliśmy przyrodę oraz zachodzące jesienią zmiany w lesie.

Miłym zakończeniem wycieczki było ognisko rozpalone na polanie. Każdy mógł upiec kiełbasę nad ogniskiem i zjeść  na świeżym powietrzu. Wycieczka wszystkim się podobała. Pogoda również dopisała. W dobrych nastrojach wróciliśmy do Ciechanowa.

Organizatorzy

Opublikowano: 14 listopada 2018 20:52

Kategoria: Aktualności

Wycieczka do lasu

Wyświetleń: 267

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony