W drodze do Niepodległości - działania ciechanowskiej Polskiej Organizacji Wojskowej.

26 września 2018r. w naszej szkole odbyła się terenowa gra szkolna pod hasłem:
" W drodze do Niepodległości - działania ciechanowskiej Polskiej Organizacji Wojskowej."

Uczniowie z klasy 2RR rozwiązywali zagadki, szyfry, rysowali symbole oddziałów i wykazywali się sprawnością sportową. W celu przypomnienia akcji POW związanej z ukryciem dzwonów z Kościoła Farnego w bibliotece szkolnej.

Stanowiska zadaniowe przygotowali uczniowie z klasy 3RR i 3TM a organizacją, logistyką zajęli się uczniowie z klasy 4TM.

Całość projektu koordynowała pani Beata Krętkowska we współpracy z panią Iwoną Kozłowską, Ewą Łopacką i Marzeną Dobrzeniecką. Uczestnicy gry świetnie się bawili, wykazywali się dużą kreatywnością. Nietypowy sposób uczczenia rocznicy 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległosći wzbudzał ogromne zainteresowanie młodzieży.

Opublikowano: 15 października 2018 21:51

Kategoria: Aktualności

W drodze do niepodległość

Wyświetleń: 211

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony