VIII Subregionalne Targi Edukacji i Pracy

Dnia 12 kwietnia 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyły się VIII Subregionalne Targi Edukacji i Pracy.

Celem Targów było  wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej oraz przedstawienie możliwości zatrudnienia w subregionie ciechanowskim. Odbiorcami targów była młodzież z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodzice i opiekunowie, nauczyciele oraz studenci i osoby bezrobotne.

Na Targach zaprezentowała się również nasza szkoła, przedstawiając ofertę kształcenia dla absolwentów gimnazjów. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przed halą sportową uczestnicy targów mogli podziwiać pokaz motocykli, gokartów i aut zorganizowany przez uczniów naszego Technikum. Nasz szkolny zespół NaPięcie umilał czas zwiedzającym  stoiska grając różne utwory muzyczne.

M.Malinowska

dodała admin

Opublikowano: 13 kwietnia 2016 15:59

Kategoria: Aktualności

Subregionalne Targi Edukacji 2016

Wyświetleń: 760

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony