VIII Subregionalne Targi Edukacji i Pracy

Dnia 12 kwietnia 2016r. w Hali Sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyły się VIII Subregionalne Targi Edukacji i Pracy.

Celem Targów było  wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej oraz przedstawienie możliwości zatrudnienia w subregionie ciechanowskim. Odbiorcami targów była młodzież z gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych, rodzice i opiekunowie, nauczyciele oraz studenci i osoby bezrobotne.

Na Targach zaprezentowała się również nasza szkoła, przedstawiając ofertę kształcenia dla absolwentów gimnazjów. Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Przed halą sportową uczestnicy targów mogli podziwiać pokaz motocykli, gokartów i aut zorganizowany przez uczniów naszego Technikum. Nasz szkolny zespół NaPięcie umilał czas zwiedzającym  stoiska grając różne utwory muzyczne.

M.Malinowska

Opublikowano: 13 kwietnia 2016 15:59