capture20150919184222crop.png [215x206]Zostań najlepszym czytelnikiem w naszej szkole

i zdobądź super nagrodę!!!

TYTUŁ CZYTELNIKA ROKU zostanie przyznany uczniowi, który wypożyczy najwięcej książek w ciągu roku szkolnego 2016/2017.

Nagroda to m.in. bilet wstępu do kina na wybrany film oraz książka.

E.Łopacka

capture20150919184405crop.png [300x221]Podaruj książkę bibliotece – pozostaw po sobie ślad

DRODZY CZYTELNICY

Ci z was, którzy chcą mieć swoją książkę wśród zbiorów         naszej biblioteki, mogą ją przynieść i zostawić na pamiątkę.

Jeśli macie w swojej domowej biblioteczce książki z literatury młodzieżowej, przygodowej, obyczajowej i chcielibyście dzielić się z innymi radością czytania – przekażcie je jako dar do biblioteki szkolnej.

Wszystkie książki otrzymają naklejkę „Dar Czytelników Biblioteki” oraz wpis  z imieniem i nazwiskiem darczyńcy.

E.Łopacka

KONKURS " Wiedzy o życiu  i działalności Stanisława Staszica"

Konkurs na portret Patrona Szkoły