• X-XII 2013r. – przeprowadzenie szkolnych eliminacji do XI edycji konkursu Młody Przedsiębiorca. Do szkolnej komisji wpłynęło 5 projektów własnej działalności gospodarczej. Najlepszy biznesplan został przesłany do Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie. Autorem projektu jest Karolina Zawadzka uczennica klasy 2ST. W dniu 04.II.2014r. w siedzibie MIG odbył się drugi etap konkursu.

• 05.XII.2013r. – przeprowadzenie eliminacji szkolnych IX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.  W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 31 zawodników z 40 zgłoszonych. Byli to przedstawiciele klas 2TS, 3ST, 3HE. Największą liczbę punktów uzyskał Mateusz Milewski uczeń klasy 2TS (27,5pkt) niestety nie zakwalifikował się do eliminacji okręgowych (trzeba było uzyskać 33pkt). Organizatorem Olimpiady była Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Małgorzata Malinowska