• X-XII 2013r. – przeprowadzenie szkolnych eliminacji do XI edycji konkursu Młody Przedsiębiorca. Do szkolnej komisji wpłynęło 5 projektów własnej działalności gospodarczej. Najlepszy biznesplan został przesłany do Mazowieckiej Izby Gospodarczej w Ciechanowie. Autorem projektu jest Karolina Zawadzka uczennica klasy 2ST. W dniu 04.II.2014r. w siedzibie MIG odbył się drugi etap konkursu.

 

  • 05.XII.2013r. – przeprowadzenie eliminacji szkolnych IX edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.  W eliminacjach szkolnych uczestniczyło 31 zawodników z 40 zgłoszonych. Byli to przedstawiciele klas 2TS, 3ST, 3HE. Największą liczbę punktów uzyskał Mateusz Milewski uczeń klasy 2TS (27,5pkt) niestety nie zakwalifikował się do eliminacji okręgowych (trzeba było uzyskać 33pkt). Organizatorem Olimpiady była Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Małgorzata Malinowska

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
  • |
  • Udanych wakacji, miłego wypoczynku.
Zaszyfrowany adres tej strony