• W dniu 02 kwietnia br. opiekunowie SzOK zorganizowali wycieczkę na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczniowie poznali zasady funkcjonowania giełdy i rynku kapitałowego. W wycieczce brała udział młodzież z klas 1HE, 1ST, 2St, 2HE, 2MP, 3HE.

• W dniu 01.IV.2014r. w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie  z pracownikami dwóch banków mających siedzibę w Ciechanowie. Celem spotkania było poszerzenie wiedzy uczniów na temat systemu bankowego oraz zapoznanie z aktualną ofertą dla indywidualnego klienta.   W spotkaniu brali udział uczniowie klas 1HE, 2 ST, 3ST, 3TS, 4 TS1, 4TS2.

• 05.XII.2013r. – Wyjście z klasą 4TS1 na Akademickie Targi Pracy organizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Ciechanowie i Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Ciechanowie. Uczniowie uczestniczyli  w warsztatach nt. „Elastycznych form zatrudnienia”. Wzięli również udział w prezentacji „Moja firma – moją szansą”.
Małgorzata Malinowska